Yorumlarınız

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Suphi bey gerçekten mesleğiyle ilgili kendini iyi geliştirmiş ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikolojik danışmandır. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerileriyle güven veren çok iyi bir psikologtur, Kendisinin sorunlara yaklaşımı ve önerileri gerçekten çok faydalı olan, yardım alacak ailelere ve kişilere tavsiye ederim.

Fatih N.

Daha önce giden arkadaşım öneride bulunmuştu ve onun tavsiyesiyle gittim. Hem başarı açısından hem de ilgisi açısından Suphi beyden çok memnun kaldım. Görüşmemizin başında nasıl bir gelişme yaşayacağımızı belirtmişti ve öyle de oldu. Çok güzel bir süreç yaşadım. Tavsiye ettiğim yakınlarım da oldu.

Selim K.

İnternet üzerinden araştırırken Suphi bey buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu . Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum. Güleryüzlü ,objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi.

Burak Ö.

Suphi bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Ankara’daki en iyi terapist. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Osman K.

Suphi beye çok teşekkür ederim. Uzun süredir yaşadığım erken boşalma rahatsızlığımdan sayesinde kısa sürede kurtuldum. Tedavi süresince verdiği manevi desteğinde iyileşmem de önemli bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Genç, dinamik iletişimi kuvvetli ve işindeki profesyonelliği takdire şayen bir psikolog. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Hakan B.

Yorumunuzu Gönderin!